با سلام

چند روز پيش يك دوست جديد پيدا كردم كه ايشون هم وبلاگ زبان انگليسي دارند و سعي دارند كه به ديگران زبان انگليسي ياد بدهند. من پيشنهاد مي كنم كه شما به وبلاگ ايشون سر بزنيد. من عين متني رو كه ايشون برام فرستادن خدمتتون ارائه مي كنم:

 

با عرض سلام و خسته نباشيد

با توجه به ضرورت فراگيري زبان انگليسي براي ترويج دين مبين اسلام اينجانب دست به تاسيس وبلاگي زدم تا در اين امر مهم دانشجويان را كمك و راهنمائي كنم .

اينجانب سيد مهدي توكل ساليان متمادي مشغول به تدريس زبان انگليسي بودم و با كاستيهائي كه دانش جويان در راه آموزش زبان دارند كاملا آشنا هستم مشكلاتي نظير يافتم معادل جملاتي كه در محاورات روزمره وجود دارد ، فهم متون مطبوعاتي انگليسي ، فهم متون فیلمهای زبان اصلی، گرامر در حد تافل، فهم متون ديني و شبهاتي كه در گستره اينترنت و غيره وجود دارد، عدم دسترسي به منبع موثق براي يافتن پاسخي مناسب و غيره

اينجانب با آشنائي با دوستاني خارجي زبان كه به زبان فارسي مسلط هستند و دسترسي به كتبي معتبر و امثال آن با تاسيس اين وبلاگ درصدد هستم كاستيهاي مزبور را برطرف كنم.

باشد كه ما هم در ترويج فرامين اهل بيت عصمت و طهارت راهي برداشته باشيم.

نوشته اين قسمت نيز با ترجمه قسمت چهارم داستان علی بابا و چهل دزد آپدیت شد.

لطفا اگر میتوانید در معرفی این وبلاگ ما را کمک کنید از قبیل لینک کردن معرفی به دوستان و مانند آن که هم در جهت اطلاع رسانی گام دیگری برداشته باشیم و هم ثوابی نصیب ما شود.

منتظر پيامتان هستم .

آدرس وبلاگ:

http://m-tavakol.blogfa.com

 

خدانگهدار

محمد

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ دی ،۱۳۸٥
تگ ها :